Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nově kompletně zrekonstruovaný světlý byt v 1. patře pečlivě udržovaného domu s výtahem a společnou uzavřenou zahradou s posezením pro rezidenty. Budova stojí v blízkosti parku Podviní a divadla Gong, nedaleko nákupní galerie Harfa a O2 arény. Rychlé spojení do centra tramvajemi, v blízkosti stanice metra Českomoravská (trasa B).

Byt nabízí obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a prostornou vstupní chodbu s vestavěnými skříněmi. Oba pokoje mají příjemný výhled do klidného zeleného uzavřeného vnitrobloku s posezením a ohništěm.

Nové dřevěné podlahy a okna s trojskly, dostatek úložného prostoru, centrální plynové vytápění, pračka se sušičkou, myčka, lednice na víno, k dispozici sklep. Poplatky za společné domovní služby, vytápění a spotřebu vody: 2500 Kč/měs. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  40448
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.