Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 5 + 1

Prostorný nezařízený byt ve třetím patře kvalitně zrekonstruované secesní budovy v jedné z nejatraktivnejších částí Vinohrad v přímém sousedství Vinohradského divadla. Dům je vzdálen pouhé 3 minuty chůze od Riegrových sadů a stanice metra Náměstí Míru s četnými tramvajovými spoji a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu Václavského náměstí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj, jídelna, plně vybavená oddělená kuchyně, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (vana, toaleta, bidet), další 3 ložnice se šatnami, dvě koupelny se sprchou, toaletou a bidetem, čtvrtá koupelna s vanou, toaletou a bidetem, komora / technická místnost a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Dřevěné parkety, dlažba, alarm, sklep, plynový sporák, pračka, vytápění plynovým kotlem. Záloha na společné služby a spotřebu vody 4000Kč/měs. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Celková plocha
  215 m²
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39935
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.