Svoboda & Williams používá soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
Ok

Informace

Byt, 4 + kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený, unikátní, prostorný byt s terasou a výhledy na Pražský hrad a řeku Vltavu, který prošel kompletní rekonstrukcí. Byt je situován v posledních dvou patrech renovovaného klasického činžovního domu s výtahem, společnou zahradou ve dvoře a působivými vstupními prostory. Dům se nachází na Smíchově na Praze 5, pár kroků od nábřeží Vltavy, v pěším dosahu Kinského zahrady, Francouzského lycea, stanice metra Anděl a obchodně-zábavního centra Nový Smíchov s plnou vybaveností v okolí. Lokalita s velmi rychlou dostupností do centra.

Interiér bytu ve spodním podlaží tvoří velkorysý obývací prostor, koupelna se sprchou, toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi. V horním podlaží se nachází další velkorysý obývací prostor, 3 ložnice (jedna s en-suite koupelnou s vanou a toaletou), třetí koupelna se sprchou a toaletou, oddělená, plně vybavená kuchyň a zimní zahrada s krbem. Na terasu je vstup z kuchyně a ze zimní zahrady.

Designový nábytek, dřevěné podlahy a dlažba, klimatizace, umělecké předměty, francouzská okna, terasa, krb, plynový kotel, myčka, indukční varná deska, pračka, sušička, úložné prostory. Poplatky za společné domovní služby jsou zahrnuty v nájmu. Elektřina a plyn se hradí zvlášť.

Plán nemovitosti

 • Plán nemovitosti 1

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha
  408 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Celková plocha
  437 m²
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  39906
 • Ke stažení

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.