Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt, situovaný v 1. patře kompletně zrenovovaného secesního bytového domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Budova se nachází v atraktivní lokalitě na Starém Městě v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, dva bloky od prestižní Pařížské ulice a nábřeží Vltavy, s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Byt má obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, 1 ložnici, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a toaletou, technickou komoru a vstupní halu s vestavěnou skříní. Okna bytu jsou orientována do ulice.

Parkety, dlažba, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba. Záloha na společné služby a vodu: cca 1000 Kč měsíčně pro 1 osobu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  39702
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.