Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s 36 m2 lodžií kolem celého obvodu, situovaný v 8. patře nově postaveného bytového domu Harfa Design Residence s non-stop recepcí, kamerovým systémem, 4 výtahy a podzemními garážemi. Budova se nachází v rezidenční zástavbě pár kroků od zastávky tramvají, pár minut chůze od stanice metra Českomoravská, obchodního centra Galerie Harfa a O2 Areny. Výhodou lokality je kromě velmi dobré občanské vybavenosti také dostatek zelených ploch pro relaxaci i sportovní aktivity (oblíbená cyklostezka), například v rozlehlém parku Podviní nebo podél říčky Rokytka.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 2 ložnice, koupelna s vanou i sprchovým koutem, samostatná toaleta, technická komora a vstupní hala. Lodžie, skýtající výhled do širokého okolí, je přístupná ze všech hlavních místností.

Klimatizace, rekuperace, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, centrální podlahové vytápění, myčka, indukční varná deska, alarm, videotelefon, sklep, kolárna a kočárkárna. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Záloha na společné služby, topení a spotřebu vody: 6500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  38396
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  93 m²
 • Lodžie
  36 m²
 • Celková plocha
  129 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.