Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu plně zařízený byt v 6., nejvyšším patře udržovaného funkcionalistického bytového domu s výtahem ve výhodné lokalitě pouhých pár minut chůze od náměstí Republiky se stanicí metra a nákupním centrem Palladium, v pěším dosahu Staroměstského a Václavského náměstí. Prestižní adresa v srdci Prahy, obklopená vybranými restauracemi, kavárnami, bistry, butiky, obchody s delikatesami ad., v pěším dosahu nábřeží Vltavy a Letenských sadů.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, 1 ložnici, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a klimatizovanou vstupní halu s vestavěnými skříněmi.

Velká okna, parkety, koberec, dlažba, linoleum, vestavěné úložné prostory, pračka se sušičkou, videotelefon, kabelové TV připojení, sdílený balkon do vnitrobloku na patře. Záloha na společné služby a spotřebu energií: 3100 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37864
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.