Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt s jižně orientovanou zahradou v přízemí nedávno postaveného bytového domu s parkováním ve vyhledávané obci Klánovice (20 km od centra Prahy), v tiché jednosměrné ulici 100 m od místního lesa. Lokalita vyniká blízkostí přírody - je obklopena největší souvislou lesní plochou na území Prahy a přírodními rezervacemi Klánovický les a Cyrilov, nabízí také turistické stezky a 20 km cyklostezek. Dům se nachází cca 10 minut chůze (nebo jednu zastávku autobusem) od vlakového nádraží s velmi častými spoji na Masarykovo nádraží v Praze (22 min.), cesta do centra autem trvá asi půl hodiny. V místě je dostupná kvalitní občanská vybavenost.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a přístupem na zahradu, 2 ložnice, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Výhledy do zeleně, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, trojskla v oknech, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kolárna, společný sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání před domem. Záloha na poplatky za společné služby, vodu, vytápění a údržbu zahrady: 3.000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce). Nezařízené. K dispozici od 15.12.2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37197
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Zahrada
  270 m²
 • Parkování
  2 venkovní parkovací stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.