Byt, 2+kk

Nabízíme na pronájem zařízený byt s výhledy do okolní zeleně, situovaný v 1. patře moderního rezidenčního komplexu Terasy Červený Vrch s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním. Budova stojí v klidné ulici v Praze Vokovicích nedaleko Šáreckého údolí, v blízkém dosahu mezinárodních škol ISP, Park Lane a Riverside School, v lokalitě s rychlým spojením na letiště a do centra, pár minut chůze od stanice metra Bořislavka (10 min. do centra). Plná občanská vybavenost je dostupná v blízkém okolí.

Byt tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, ložnice s vybavenou šatnou, koupelna (vana se sprchovou zástěnou, toaleta) a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, sklep, satelitní příjem, kamerový systém, bezbariérový přístup. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné domovní služby, topení a spotřebu vody: 3000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37098
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  62 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.