Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený mezonetový byt s klimatizací a terasou o 14 m2 v přízemí nadčasového uzavřeného rezidenčního komplexu se společnou zahradou a podzemním parkováním. Objekt se nachází v klidné ulici v prestižní čtvrti Bubeneč s mnoha ambasádami a plnou občanskou vybaveností v blízkém okolí. Lokalita s rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6, v pěším dosahu je stanice metra Dejvická a parky Willyho Brandta a Stromovka.

Spodní úroveň bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a přístupem na terasu, plně vybavený kuchyňský kout, pracovna / ložnice, oddělená posuvnými dveřmi, toaleta, technická komora a vstupní hala. V horním patře je umístěna hlavní ložnice, koupelna s vanou a prostorná galerie.

Výhledy do okolní zeleně, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, francouzská okna, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, TV, alarm s možností napojení na PCO, videotelefon, sklep, vstup do budovy na čip. V ceně je zahrnuto 1 parkovací stání v garáži. Měsíční zálohy na společné domovní služby a spotřebu energií: 8000 Kč měsíčně. K dispozici od ledna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  37048
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  103 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  117 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.