Byt, 3+kk

Zařízený byt pár kroků od stanice metra Dejvická a Vítězného náměstí. Nabízíme k pronájmu kompletně nově zrekonstruovaný, plně vybavený byt s výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 3. patře bytového domu s výtahem v blízkosti zastávky tramvají, stanice metra a kompletní občanské vybavenosti v centru Dejvic. Lokalita s výbornou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka.

Interiér nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (sprchový kout, toaleta), druhá ložnice s vestavěnými skříněmi, samostatná koupelna (vana, toaleta), technická komora a vstupní hala s malou šatnou a vestavěnými skříněmi.

Nové vybavení a zařízení, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, kombinovaný plynový kotel, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, sklep, vstup do budovy na čip, společné balkony v mezipatrech domu. Záloha na společné služby a spotřebu energií ve výši 5000 Kč měsíčně se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36943
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  x
 • Podlahová plocha *
  80 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.