Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný, plně zařízený nadstandardní půdní mezonetový byt se 2 koupelnami a terasou, situovaný ve 2. patře bytového domu se společným dvorem a 2 terasami, bez výtahu. Budova stojí v Praze 6 na Břevnově, v klidné ulici se spoustou zeleně v okolí, v pěším dosahu Pražského hradu a Břevnovského kláštera, nedaleko parku Ladronka. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou vybaveností v blízkém okolí a rychlým spojením do centra a na letiště, pár minut chůze od zastávky tramvají se spojením k metru Hradčanská a Malostranská.

Ve spodní úrovni se nachází plně vybavená kuchyň s jídelnou, prostorný obývací pokoj, hlavní ložnice, šatna, koupelna s dvojitou sprchou a toaleta. Horní patro tvoří galerie s terasou s výhledem do zahrady, tři ložnice s vestavěnými skříněmi a patry na spaní, koupelna s vanou a sprchovým koutem, toaleta, technická komora s úložným prostorem.

Dřevěná podlaha v ob. pokoji, vinyl v ložnicích, dlažba, vestavěné skříně a úložné prostory, centrální vytápění (solární panely), podlahové topení, projektor a plátno, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, lednice na víno, mikrovlnná trouba, zahradní nábytek, kolárna. Záloha na společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36658
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  220 m²
 • Terasa
  18 m²
 • Celková plocha
  238 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.