Byt, 2+kk

Nadstandardní, kompletně zrenovovaný a zařízený byt se zimní zahradou a přímým přístupem na společnou zahradu ve vnitrobloku, situovaný ve zvýšeném přízemí zrekonstruovaného bytového domu v prestižní čtvrti v Praze 6 Bubenči. Lokalita s mnoha ambasádami, kvalitní občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra - stanice metra Hradčanská a Dejvická se nachází pár minut chůze od domu. V rychlém dosahu je také letiště a mezinárodní školy ISP, Park Lane a Riverside School, v pěší dostupnosti pak velké pražské parky Stromovka a Letná a Pražský hrad.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna s vanou, sprchovým koutem, bidetem a toaletou, vybavená šatna, technická komora s úložnými prostory, vstupní hala s vestavěnými skříněmi a zimní zahrada se vstupem na společnou upravenou zahradu ve vnitrobloku domu.

Zachované původní architektonické prvky, parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, plynový kotel, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, 2 TV, alarm, velký sklep. K dispozici od 1. dubna 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  36203
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na poplatky za společné služby, vodu, internet a spotřebu energií 7000,-Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  102 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  E
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.