Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu jihozápadně orientovaný, zařízený byt s balkonem po celém obvodu, situovaný v 6. patře nadstandardně řešeného bytového domu s recepcí, kamerovým systémem a parkováním. Budova je zasazená ve svahu v klidné ulici se spoustou zeleně v pěším dosahu Pražského hradu a Břevnovského kláštera, nedaleko parku Ladronka. Vyhledávaná rezidenční lokalita s plnou vybaveností v blízkém okolí a rychlým spojením do centra a na letiště, pár minut chůze od zastávky tramvají se spojením k metru Hradčanská a Malostranská.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou a vstupní chodba. Balkon s výhledem na město a do okolní zeleně je přístupný z obou hlavních místností. Byt leží v části domu orientované do Šlikovy ulice.

Dřevěná okna, parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální vytápění, žaluzie, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, nádobí, vysavač, alarm. Garážové stání 2000 Kč měsíčně. Poplatky za společné služby, spotřebu vody a vytápění:.5.129,- Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35874
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Balkón
  18 m²
 • Celková plocha
  72 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.