Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu vkusně zrekonstruovaný byt s balkonem, lodžií a výhledy do okolní zeleně, situovaný ve 2. patře bytového domu s privátní udržovanou zahradou a parkováním. Budova se nachází v prestižní rezidenční čtvrti Hanspaulka v Praze 6 s množstvím zeleně v okolí, v rychlém dosahu Šáreckého údolí. Lokalita se snadnou dostupností centra, 2 krátké zastávky tramvají ke stanicím metra Bořislavka a Dejvická s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí. Výborná je také dostupnost na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, balkonem a lodžií, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, vybavená šatna, technická komora, šatna a otevřená vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Vysoký standard vybavení a provedení, lité podlahy, mramorové parapety, bezpečnostní dveře, rolety, centrální vytápění, pračka, sušička, indukční varná deska, myčka, prostorný sklep, sušárna. Bez výtahu. V ceně je zahrnuto jedno kryté parkovací stání na pozemku. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 3000 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35849
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  76 m²
 • Balkón
  7 m²
 • Celková plocha
  83 m²
 • Parkování
  Kryté parkovací stání na pozemku.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.