Byt, 4+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený byt s velkou terasou, 2 koupelnami a výhledy do zeleně, situovaný v přízemí moderní budovy v rezidenčním komplexu Terasy Červený Vrch s 24/7 recepcí, ostrahou, parkováním a zahradou ve vnitrobloku. Dům stojí v klidné slepé ulici v Praze Vokovicích nedaleko Šáreckého údolí, v blízkém dosahu mezinárodních škol ISP, Park Lane a Riverside School. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v okolí a rychlým spojením na letiště a do centra, pár minut chůze od stanice metra Bořislavka (10 min. do centra).

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (masážní vana, toaleta), další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta), technická komora, samostatná toaleta s bidetem a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Parkety, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, velká okna, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, vysavač, žehlička a žehlicí prkno, TV, WiFi, UPC, sklep, vstup do budovy na čip. Možnost parkování na vyhrazeném parkovišti před domem. Záloha na společné služby, vodu a vytápění: 4300 Kč měsíčně. Spotřeba elektřiny se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35843
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  115 m²
 • Terasa
  27 m²
 • Celková plocha
  142 m²
 • Parkování
  Parkování k dispozici.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.