Byt, 4+kk

Byt v bezprostředním sousedství Riegrových sadů. Nabízíme k pronájmu byt se zachovanými původními prvky ve zvýšeném přízemí bytového domu z r. 1909 od Bohumila Waiganta se sochařskou výzdobou Antonína Waiganta, mramorovým obložením vstupní haly a krásnou upravenou společnou zahradou o 400 m2. Budova stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě na Vinohradech s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, výbornou občanskou vybaveností a pravidelnými farmářskými trhy.

Interiér tvoří velká centrální hala, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 3 ložnice - jedna s šatnou, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta s bidet. sprškou, vybavená šatna a vstupní chodba.

Vzdušné místnosti, parkety, dlažba, vysoké stropy, velká okna, plynové vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, kabelové připojení UPC (TV a internet). Poplatky za společné domovní služby a vodu: 500 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce (cca 2000 Kč měsíčně).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35764
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  106 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.