Byt, 2+1

Kompletně zrekonstruovaný zařízený byt situovaný ve 4. patře zrenovovaného secesního činžovního domu s výtahem a zachovanými původními prvky. Klidná ulice v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Staroměstského náměstí a dva bloky od prestižní Pařížské ulice a nábřeží Vltavy, s plnou vybaveností v bezprostředním okolí.

Interiér tvoří obývací pokoj, oddělená plně vybavená kuchyně s jídelnou, jedna ložnice, mozaiková koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, pračka, myčka, alarm, satelitní příjem, sklep. Jedno garážové stání ve dvoře budovy zahrnuot v ceně nájmu. Poplatky za společné domovní služby a vodu 2000 Kč měsíčně. Plyn a elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35398
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  Parkování v garáži ve dvoře budovy.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.