Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu byt v 1. patře nově postaveného bytového domu s parkováním ve vyhledávané obci Klánovice (20 km od centra Prahy), v tiché jednosměrné ulici 100 m od místního lesa. Lokalita vyniká blízkostí přírody - je obklopena největší souvislou lesní plochou na území Prahy a přírodními rezervacemi Klánovický les a Cyrilov, nabízí také turistické stezky a 20 km cyklostezek. Dům se nachází cca 10 minut chůze (nebo jednu zastávku autobusem) od vlakového nádraží s velmi častými spoji na Masarykovo nádraží v Praze (22 min.), cesta do centra autem trvá asi půl hodiny. V místě je dostupná kvalitní občanská vybavenost.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 ložnice orientované do zahrady, koupelnu (vana se sprchovou zástěnou, bidetová sprška, toaleta) a vstupní chodbu s půdním úložným prostorem.

Výhledy do zeleně, vinylové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, trojskla v oknech, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, kolárna. V ceně je zahrnuto parkovací stání před domem. Záloha na poplatky za společné služby, vodu, vytápění: 4.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35175
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  94 m²
 • Parkování
  Parkovací stání před domem.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.