Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s jižně orientovanou zahradou v přízemí nově postaveného bytového domu s parkováním ve vyhledávané obci Klánovice (20 km od centra Prahy), v tiché jednosměrné ulici 100 m od místního lesa. Lokalita vyniká blízkostí přírody - je obklopena největší souvislou lesní plochou na území Prahy a přírodními rezervacemi Klánovický les a Cyrilov, nabízí také turistické stezky a 20 km cyklostezek. Dům se nachází cca 10 minut chůze (nebo jednu zastávku autobusem) od vlakového nádraží s velmi častými spoji na Masarykovo nádraží v Praze (22 min.), cesta do centra autem trvá asi půl hodiny. V místě je dostupná kvalitní občanská vybavenost.

Byt má obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, spíží a přístupem na terasu a zahradu, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem, samostatnou toaletu a vstupní chodbu.

Výhledy do zeleně, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, trojskla v oknech, předokenní žaluzie, centrální vytápění, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, kolárna, společný sklep. V ceně je zahrnuto parkovací stání před domem. Záloha na poplatky za společné služby, vodu, vytápění a údržbu zahrady: 2000 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35173
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  64 m²
 • Zahrada
  230 m²
 • Parkování
  Parkovací stání před domem.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.