Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu kompletně zrekonstruovaný a zařízený byt ve 3. patře historického domu s novým výtahem a zachovanými původními prvky. Dům stojí v klidné uličce na Starém Městě 100 m od nábřeží Vltavy, nedaleko Staroměstského náměstí a prestižní Pařížské ulice. Lokalita s plnou vybaveností v blízkém dosahu, pár minut chůze od zastávky tramvají, v docházkové vzdálenosti od stanic metra Staroměstská (trasa A), Náměstí Republiky (trasa B) a Letenských sadů.

Byt má 1 ložnici s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a vstupní chodbu.

Velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, luxusní postel zn. Hästens, plynový kotel, pračka, myčka nádobí, TV, sklep. Záloha na poplatky za společné služby a spotřebu vody: 900 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  35074
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  43 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.