Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu stylovou zařízenou půdní garsoniéru v lokalitě s jedinečným geniem loci. Tichý byt leží ve 3. patře renovovaného, památkově chráněného domu z 15. století s půvabným upraveným nádvořím s unikátní dřevěnou sochou sv. Jana Nepomuckého. Dům s mnoha zachovanými původními architektonickými prvky stojí v malebné ulici v historickém centru Prahy, v lokalitě s četnými historickými a kulturními památkami na dosah, pár kroků od Staroměstského náměstí a Karlova mostu, v sousedství kvalitních restaurací, barů, bister a kaváren, v pěším dosahu stanic metra Staroměstská, Národní třída a Můstek.

Nápaditý interiér tvoří prostorný otevřený obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a dvěma vestavěnými patry na spaní, dále šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, dřevěné podlahy a trámoví, dlažba, vestavěné úložné prostory, dekorativní americká kamna, žaluzie, plynový kotel, pračka, myčka, sklep, kolárna / kočárkárna. Bez výtahu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií: cca 3000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34583
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  73 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.