Byt, 3+1

Nabízíme k pronájmu tichý zařízený byt se 2 koupelnami a balkonem ve 2. patře modernistické vily z let 1910-1911, jejímž autorem je slavný český architekt Jan Kotěra. Budova je součástí uzavřeného rezidenčního komplexu VILLA BIANCA s 24/7 ostrahou a společnou zahradou s jezírkem v prestižní rezidenční čtvrti s mnoha ambasádami, v blízkosti parků Stromovka a Letenské sady. Komplexu šesti soudobých, nově postavených vil dominuje původní modernistická vila od Jana Kotěry. Komplex, obklopený zahradou v anglickém stylu, leží ve výhodné lokalitě s výbornou dostupností do centra, k tunelu Blanka, na letiště a do mezinárodních škol, pár minut chůze od stanice metra Hradčanská.

Interiér, orientovaný na 3 světové strany, tvoří obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s jídelnou, ložnice s en-suite koupelnou (sprcha, umyvadlo, toaleta), druhá ložnice se západně orientovaným balkonem a vlastní koupelnou (vana, umyvadlo, toaleta), toaleta pro hosty, komora a vstupní chodba.

Výhledy do zeleně, dřevěné podlahy, špaletová dřevěná okna, obklady koupelen z černého mramoru, vestavěné úložné prostory, kuchyňské spotřebiče Siemens, bezpečnostní vstupní dveře, myčka, mikrovlnná trouba, TV, videotelefon, sklep. V ceně jsou zahrnuta 2 parkovací stání v podzemní garáži. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  34044
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  133 m²
 • Balkón
  5 m²
 • Celková plocha
  138 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.