Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu plně klimatizovaný byt kompletně vybavený v designu ARMANI. Byt s terasou a krásnými výhledy do zeleně leží v 1. patře rezidenčního projektu Císařský mlýn s výtahem, ostrahou, upravenou zahradou a podzemním parkováním. Součástí kompletně zrekonstruované, původně renesanční budovy je také křížová chodba, která slouží jako společenské zázemí projektu. Dům stojí v klidné romantické lokalitě přímo na okraji parku Stromovka, v blízkosti nábřeží Vltavy, s bohatými možnostmi sportovního vyžití a relaxace a rychlým spojením do centra - pouhé dvě zastávky autobusem k metru Hradčanská s plnou vybaveností v okolí.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a přístupem na terasu, 2 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, bidetem a toaletou, samostatná toaleta s bidetem, velká vybavená šatna a vstupní hala.

Luxusní materiály a vybavení, výhledy do zeleně, klimatizace, vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné úložné prostory, francouzská okna, sítě proti hmyzu, spotřebiče Miele, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, TV, alarm, samostatné měřiče energií, kamerový systém a noční vrátný v objektu. Možnost pronájmu 1 parkovacího stání v podzemní garáži v budově za 2000 Kč měsíčně + DPH. Poplatky za společné služby jsou zahrnuty v nájemném. Poplatky za spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33990
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  120 m²
 • Terasa
  10 m²
 • Celková plocha
  130 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.