Byt, 2+kk

Kompletně zrekonstruovaný, kvalitní zařízený byt ve 4. patře bytového domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy v oblíbené rezidenční čtvrti s veškerou občanskou vybaveností nadosah. Budova se nachází v blízkém dosahu Pražského hradu, parků Stromovka a Letná, pár minut chůze od zastávky tramvají/autobusů a stanice metra Hradčanská, nedaleko nájezdu do tunelového komplexu Blanka. Atraktivní lokalita s rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol.

Interiér bytu tvoří jihovýchodně orientovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 1 ložnice (s úložnou komorou) směřující do zeleně vnitrobloku, dále velká vybavená šatna, koupelna s vanou, samostatná toaleta a vstupní chodba.

Vysoké stropy, velká okna, dubové parkety, podlahové topení v koupelně a na toaletě, bezpečnostní dveře, vestavěné úložné prostory, kvalitní svítidla značek Artemide, Prolicht a Flos, sanita značek Gustavsberg a Laufen, mozaikový obklad Butterfly, pračka se sušičkou, kuch. spotřebiče Bosch, myčka, vinotéka, plynový kotel, UPC, sklep o 8,6 m2. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. K dispozici od 1. listopadu 2019.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33685
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  67 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.