Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu luxusní, vkusně zařízený designový byt po kompletní nákladné rekonstrukci ve 2. patře dobře udržovaného, plně zrenovovaného secesního domu s 24/7 recepcí a ostrahou, výtahem a zachovanými původními prvky. Byt se nachází v klidné ulici v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Staroměstského náměstí, dva bloky od prestižní Pařížské ulice a nábřeží Vltavy, v lokalitě s plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí.

Vzdušný interiér tvoří rohový obývací pokoj s jídelnou a plně vybavenou kuchyní, prostorná ložnice s vestavěným šatníkem, koupelna (sprchový kout, 2 umyvadla, bidet, toaleta) a vstupní hala s vestavěnými skříněmi.

Vysoké stropy se štuky, velká repasovaná špaletová okna, repasované parkety, mramorové obložení v koupelně, mramorový jídelní stůl, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, základní nádobí, videotelefon. Možnost pronájmu parkovacího stání v blízkém hotelu Intercontinental. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť. Možnost střednědobého pronájmu.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  33406
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  82 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.