Byt, 5+kk

Stylově řešený mezonetový byt se 3 koupelnami, 3 terasami a krásnými výhledy do okolní krajiny, situovaný v 1. patře moderní vily v klidné rezidenční čtvrti plné zeleně v Praze 6 Nebušicích, přímo naproti mezinárodní škole ISP, na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka. Lokalita s plnou občanskou vybaveností v blízkém dosahu a výbornou dostupností do centra Prahy a na letiště - autobusová zastávka leží pár kroků od domu, pár zastávek je to ke stanici metra Bořislavka a zastávce tramvají.

Byt má 4 ložnice a 3 koupelny. Dolní patro: prostorný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, snídaňovým pultem, krbem a krásným výhledem do zahrady a přilehlého lesa; ložnice pro hosty s vybavenou šatnou a koupelnou (vana, toaleta), spíž, technická komora, prádelna, samostatná toaleta pro hosty. Horní patro: hlavní ložnice s plně vybavenou koupelnou (masážní vana), 2 dětské pokoje, 3. koupelna (vana, bidet, toaleta). Z každé ložnice se vstupuje na jednu nebo dvě terasy. Ve všech ložnicích, na chodbě a na galerii jsou velké vestavěné skříně.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, velká okna, elektricky ovládané předokenní rolety, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, alarm, kabelové a satelitní TV připojení. K dispozici je garáž. Měsíční zálohy na spotřebu energií: 12.000 Kč.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32871
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  284 m²
 • Terasa
  35 m²
 • Celková plocha
  319 m²
 • Parkování
  Jedno garážové staní a jedno venkovní stání k dizpozi.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.