Byt, 2+kk

Nabízíme k pronájmu zrenovovaný zařízený byt s výhledem na půvabné náměstí Kozí plácek, situovaný ve 3. patře zrekonstruované historické budovy s výtahem a půvabným upraveným vnitroblokem se zelení v srdci Starého Města v centru Prahy. Prestižní lokalita v blízkosti nábřeží Vltavy, Staroměstského náměstí a Pařížské ulice, s veškerou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu stanic metra Náměstí Republiky a Staroměstská.

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a snídaňovým pultem, ložnice s velkou přilehlou vybavenou šatnou, koupelna s vanou a toaletou, technická komora a vstupní hala.

Dřevěná podlaha v ložnici, vinylová podlaha s podlahovým vytápěním v ob. pokoji, dlažba, dřevěné stropní trámy, elektrické vytápění, pračka, sušička, myčka, TV. Poplatky za společné domovní služby a vodu 3.000 Kč/měs. Elektřina a topení se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32757
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  85 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.