Byt, 3+kk

Atraktivní byt v atraktivním rezidenčním komplexu v krásném přírodním prostředí. Nabízíme k pronájmu kompletně zařízený, tichý mezonetový byt s 52 m2 terasou a krásným výhledem na okolní zeleň a místní les. Byt leží ve 3., nejvyšším patře architektonicky zajímavého uzavřeného rezidenčního komplexu se společnou zahradou, výtahem, podzemním parkováním a kamerovým systémem. Dům, zasazený do zeleného svahu s vlastní příjezdovou komunikací, se nachází v klidné rezidenční lokalitě s rychlou dostupností do centra (15 minut autem), pouhých 100 m od autobusové zastávky.

Spodní patro bytu tvoří prostorný světlý obývací pokoj s dvojitou výškou stropu, plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu, 1 ložnice s en-suite koupelnou (vana), samostatná toaleta, šatna a otevřená vstupní chodba. V horním patře je velká galerie, 1 ložnice s šatnou a koupelnou (sprchový kout, vana, bidet, toaleta) a další šatna.

Klimatizace v ob. pokoji a horní ložnici, inteligentní ovládání domácnosti, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, předokenní žaluzie, centrální plynové vytápění, audio systém Bang & Olufsen, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, vestavěné úložné prostory, Apple TV - 2 TV, videotelefon, sklep. Uzavřený objekt s bránou na čip poskytuje rezidentům naprosté soukromí a klid. Byt je nabízen včetně 2 parkovacích stání (v ceně). Společné domovní služby, zálohy za spotřebu energií a internet: cca 8.000 Kč měsíčně. K dispozici od září 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32630
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  113 m²
 • Terasa
  52 m²
 • Celková plocha
  165 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.