Byt, 5+kk

Nevšední mezonet se střešní terasou a panoramatickým výhledem na Prahu. Nabízíme k pronájmu prostorný, plně renovovaný podkrovní byt se 3 koupelnami, balkonem a přístupem přímo z výtahu, situovaný ve 4. patře zrekonstruované budovy v nejžádanější části Královských Vinohrad. Dům stojí ve vyhledávané rezidenční lokalitě v blízkosti Havlíčkových sadů, v oblasti s velmi rychlou dostupností do centra, pár minut chůze od stanice metra Náměstí Míru s plnou občanskou vybaveností, kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí.

Nápaditě řešený interiér ve spodní úrovni tvoří členitý klimatizovaný otevřený prostor s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a obývacím pokojem s krbovými kamny, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, 2 umyvadla, toaleta) a přilehlou pracovnou / šatnou, další dvě ložnice, koupelna (vana, sprchový kout), samostatná toaleta, spíž a otevřená vstupní hala. V horním patře je umístěna čtvrtá ložnice / pracovna s balkonem a šatnou a koupelna (sprchový kout, toaleta). Ve třetí úrovni se nachází velká střešní terasa s krásným výhledem na město.

Vysoké stropy, parkety, dlažba, centrální vysavač, dřevěné trámoví, myčka, alarm. Poplatky za společné služby 900 Kč na osobu měsíčně. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32603
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  250 m²
 • Terasa
  20 m²
 • Celková plocha
  270 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.