Byt, 4+kk

Nadstandardní nezařízený byt se 2 koupelnami a velkou terasou v přímém sousedství Ďáblického háje. Byt je situován ve 3., nejvyšším patře uzavřeného rezidenčního komplexu s 24/7 recepcí, ostrahou a podzemním parkováním, v klidném prostředí se spoustou zeleně, v rychlém dosahu D8, výjezdu na Teplice a Mladou Boleslav. Lokalita s četnými možnostmi sportovního vyžití a nakupování v blízkém okolí (Letňany, Čakovice, Měšice), 5 min. k zastávce autobusu, 5 min. jízdy k metru Ládví.

Interiér tvoří prostorná vstupní hala s vybavenou šatnou, obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, jídelním prostorem a vstupem na terasu, hlavní ložnice s velkou vybavenou šatnou a koupelnou (sprchový kout, toaleta), další 2 ložnice, samostatná koupelna (vana, bidet), samostatná toaleta a prádelní komora.

Výhledy do okolní zeleně, kvalitní materiály a provedení, vysoké stropy, velkoplošná okna, klimatizace v ob. pokoji a jedné ložnici, bambusové a korkové podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní rolety, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep, kamerový systém. Byt je možno vybavit nábytkem za vyšší nájemné. V ceně jsou zahrnuta 2 garážová stání. Poplatky za společné služby vč. recepce, vytápění a vody cca 6.500 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32528
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  136 m²
 • Terasa
  32 m²
 • Celková plocha
  168 m²
 • Parkování
  2 garážová stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.