Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu částečně zařízený kvalitní byt se zimní zahradou, situovaný v 6., nejvyšším patře nově postaveného bytového domu s podzemním parkováním a pěkně upraveným vnitroblokem s dětským hřištěm. Dům se nachází pár kroků od Divadla pod Palmovkou, pár minut chůze od Thomayerových sadů a stanice metra Palmovka s četnými zastávkami tramvají a autobusů, nedaleko Vltavy a Libeňského ostrova. Lokality s rychlou dostupností do centra a k občanské vybavenosti.

Interiér bytu tvoří světlý, 43 m2 obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelnou, 2 samostatné ložnice, vytápěná zimní zahrada, šatna / komora, koupelna s vanou se sprchovou zástěnou, samostatná toaleta a prostorná vstupní hala. Zimní zahrada je přístupná francouzskými okny z obývacího pokoje i obou ložnic.

Dřevěné plovoucí podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, hliníková francouzská okna, vestavěné skříně v hale a jedné ložnici, centrální topení, indukční varná deska, myčka, mikrovlnná trouba, pračka, sušička, videotelefon, alarm, vstup do budovy na čip. Byt je možno dovybavit za vyšší nájemné. K dispozici samostatná uzavíratelná garáž pro 2 auta s úložným prostorem. Poplatky za společné domovní služby, vodu a topení 3.500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  27657
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  124 m²
 • Parkování
  Dvojgaráž.
 • Sklep
  -
 • PENB
  B
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.