Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu renovovaný byt v 1. patře udržovaného činžovního domu s výtahem v klidné ulici lemované stromy v prestižní čtvrti v Praze 6 Bubenči. Lokalita s mnoha ambasádami, kvalitní občanskou vybaveností a velmi rychlou dostupností do centra - stanice metra Hradčanská se nachází pár minut chůze od domu. V rychlém dosahu je také letiště a mezinárodní školy ISP, Park Lane a Riverside School, v pěší dostupnosti pak velké pražské parky Stromovka a Letná a Pražský hrad.

Byt má prostorný obývací pokoj, plně vybavený kuchyňský kout, 2 ložnice - jednu s komorou a výhledem do tichého vnitrobloku, koupelnu s vanou, samostatnou toaletu a vstupní halu.

Zachované původní prvky, parkety, vinylové podlahy, dlažba, velká okna, zabudované osvětlení, plynové topení WAW, elektrický kotel na vodu. Poplatky za společné služby a vodu: 450 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina se hradí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  32221
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  84 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.