Byt, 1+kk

Nabízíme k pronájmu jedinečný byt v romantické lokalitě pod Pražským hradem. Tento kompletně zrenovovaný, designově vybavený podkrovní byt 1+kk s výhledy do okolní historické zástavby a na věže kostela sv. Mikuláše leží ve 2., nejvyšším patře zrekonstruovaného historického domu ze 16. století. Dům se nachází v půvabné dlážděné uličce na Malé Straně, v bezpečné oblasti s četnými cizími zastupitelstvími, mimo hlavní turistickou zónu. V pěším dosahu jsou Petřínské sady, Malostranské náměstí se zastávkou tramvají a také Karlův most, stanice metra Malostranská je vzdálena jednu krátkou zastávku tramvají.

Interiér se zachovanými původními architektonickými detaily byl doplněn moderními prvky a kvalitním vybavením. Byt tvoří otevřený podkrovní prostor s obývací pokojem a jídelnou, plně vybavený kuchyňský kout a koupelna se sprchovým koutem a toaletou. Do bytu se vstupuje z 1. patra po původních dřevěných schodech.

Parkety, dlažba, vestavěné úložné prostory, centrální vytápění, TV, jídelní stůl z japonského ořechu, rozkládací sedačka, pračka, myčka, indukční varná deska. 

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31904
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na poplatky za domovní služby a spotřebu energií činí 4.000 Kč/měs.
 • Podlahová plocha *
  100 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle bytového zákona. Plocha je tvořena součtem vnitřní výměry všech místností.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.