Byt, 2+kk

Kompletně nově zrekonstruovaný byt se zachovanými původními prvky ve 2. patře činžovního domu se společným dvorem, bez výtahu, v atraktivní rezidenční oblasti v Praze 6 - Břevnově. Klidná lokalita se spoustou zeleně, v blízkém dosahu parku Ladronka a Pražského hradu, s veškerou občanskou vybaveností v pěším dosahu a rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol. V rychlém dosahu stanic metra Hradčanská a Malostranská (5 krátkých zastávek tramvají).

Byt tvoří průchozí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a spíží, 1 prostorná ložnice, en-suite koupelna s vanou, samostatná toaleta, vstupní chodba a malá zimní zahrada. Byt je orientován do tiché ulice.

Vysoké stropy, velká okna, parkety, korková podlaha, rolety, plynové vytápění WAW, pračka, myčka. V domě je prostorná společná kolárna. Zálohy na poplatky za společné služby a spotřebu energií činí 2000 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31397
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.