Byt, 3+kk

Nový byt s terasou v zahradě, situovaný v přízemí nově postaveného rodinného domu v klidné vilové zástavbě v bezprostředním sousedství Obory Hvězda, v pěším dosahu přírodní rezervace Divoká Šárka. Lokalita s rychlou dostupností k občanské vybavenosti a do centra, s autobusovými spoji ke stanici metra Petřiny na trase A a výborným spojením na letiště a na Pražský okruh. Součástí místní vybavenosti je mimo jiné mateřská a základní škola (2 min. pěšky), nákupní centrum Metropole Zličín (7 min. autem), OC Šestka (5 min. autem) a metro Petřiny (5 min. autem).

Byt tvoří prostorný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a francouzskými okny vedoucími na terasu, 2 rohové ložnice s vestavěnými skříněmi, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, samostatná toaleta pro hosty a hala a vstupní chodba s vestavěnými skříněmi.

Laminátové podlahy, dlažba, dřevěná okna, mramorové parapety, žaluzie, stmívací světla s barevným nastavením, centrální plynové vytápění, pračka se sušičkou, indukční varná deska, myčka, alarm, zahradní domek na uskladnění kol ap., automatická vjezdová vrata. Parkovací stání přímo u vchodu do bytu na uzamčeném pozemku. Poplatky se hradí zvlášť - záloha 3800 Kč měsíčně. K dispozici od 1. července 2020.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31217
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  97 m²
 • Terasa
  14 m²
 • Celková plocha
  111 m²
 • Parkování
  Parkovací stání přímo u vchodu do bytu na uzamčeném pozemku.
 • Sklep
  -
 • PENB
  C
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.