Byt, 2+1

Nabízíme k pronájmu kompletně zrenovovaný, designově zařízený byt se zachovanými původními prvky ve 3. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem. Dům se nachází v klidné ulici pár kroků od prestižní Pařížské ulice a Staroměstského náměstí. Atraktivní lokalita v historickém jádru Prahy v pěším dosahu nábřeží Vltavy, s plnou občanskou vybaveností v okolí.

Interiér tvoří rohový obývací pokoj s krásným výhledem na půvabné typické červené střechy okolních domů, plně vybavená kuchyň s jídelnou, 1 ložnice, koupelna se sprchovým koutem, samostatná toaleta a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a technickým zázemím.

Vysoké stropy, parkety, terazzo, bezpečnostní vstupní dveře, dvoukřídlové interiérové dveře, plynový kotel, pračka, kuch. spotřebiče Baumatic, myčka, základní nádobí, WiFi. Poplatky za společné služby a spotřebu energií se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  31053
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  70 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.