Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nezařízený byt ve 2. patře moderní budovy s výtahem a parkováním v tiché ulici v Praze Břevnově. Vyhledávaná lokalita v blízkém dosahu Pražského hradu a parku Ladronka, s rychlým spojením k metru, do centra, na letiště a do mezinárodních škol. Atraktivní rezidenční lokalita s kompletní občanskou vybaveností včetně škol, sportovišť, obchodů a restaurací.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, 2 samostatné ložnice, koupelna s vanou, samostatná toaleta, komora a vstupní chodba.

Velkoformátová okna, dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané předokenní žaluzie, plynový kotel, podlahové topení v koupelně, pračka, myčka, indukční varná deska, sklep, bezbariérový přístup. V ceně nájmu je zahrnuto 1 garážové stání. Poplatky za společné domovní služby a vodu cca 2.500 Kč/2 osoby/měsíc. Spotřeba elektřiny a plynu se hradí zvlášť. K dispozici od února 2023.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30875
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  59 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.