Byt, 1+1

Kompletně zařízené zrekonstruované studio ve 2. patře historického činžovního domu s množstvím zachovaných původních prvků, bez výtahu, na Malé Straně přímo pod Pražským hradem. Klidná lokalita v blízkém dosahu většiny malostranských ambasád a historických památek, pár minut chůze od stanice metra Malostranská, 5 zastávek tramvají od komerčního centra Anděl.

Byt má plně vybavenou průchozí kuchyň, obývací pokoj / ložnici, koupelnu s vanou se sprchovou zástěnou, bidetem a toaletou a vstupní chodbu s vestavěnými úložnými prostory. Nájemníkům je k dispozici upravená společná zahrada přístupná ze zadní strany budovy.

Vysoké stropy, parkety, původní dubové interiérové dveře, velká okna, dřevěné okenice, pračka, myčka, základní nádobí, rozkládací pohovka. Možnost parkování ve dvoře domu. Poplatky za společné služby a vodu 3.000 Kč měsíčně, elektřina se platí zvlášť (převod na nájemce).

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  3046
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  50 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.