Byt, 2+kk

Slunný, nově kompletně zrenovovaný byt ve 3. patře Rezidence Esprit - rohového činžovního domu, který nově prošel rekonstrukcí ve vysokém standardu. Dům se nachází v atraktivní rezidenční části Libně, 4 minuty chůze od nákupní galerie Harfa a 5 minut od stanice metra Českomoravská. Lokalita nabízí také několik parků s širokými možnostmi relaxace a sportovního vyžití - např. oblíbený park Podviní a cyklostezka podél řeky Rokytky. Nedaleko se také nachází víceúčelová hala O2 Aréna.

Interiér bytu nabízí obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a arkýřem, 1 ložnici, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, šatnu / technickou komoru a vstupní halu.

Nové dubové parkety, velkoplošná slinutá dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, centrální topení, žaluzie, závěsy a záclony, myčka, sklepní kóje. V domě je kolárna. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 2500 Kč měsíčně. Elektřina se hradí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30352
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  46 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.