Používáme soubory cookies ke zlepšení vašich uživatelských zkušeností. Kliknutím na „OK“ vyjadřujete svůj souhlas.
OK

Informace

Byt, 4+kk

Zařízený zrekonstruovaný podkrovní byt se 2 koupelnami v 5., nejvyšším patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v nejžádanější části Královských Vinohrad. Vyhledávaná rezidenční lokalita s velmi rychlou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Náměstí Míru, v blízkosti Bezručových a Havlíčkových sadů, s kvalitními restauracemi, bary a kavárnami v bezprostředním okolí. 

Interiér bytu tvoří klimatizovaný obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a celoprosklenou stěnou s výhledem do vnitrobloku, hlavní ložnice s velkou vybavenou šatnou a en-suite koupelnou (vana, sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, samostatná koupelna (sprchový kout), samostatná toaleta, šatna, komora a vstupní hala.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, vestavěné skříně a úložné prostory, plynové topení, pračka, sušička, myčka, mikrovlnná trouba, TV, alarm, vstup do domu na čip. K dispozici od dubna 2023.

Přehledová tabulka

 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Poplatky za služby
  Záloha na společné domovní služby 5.000 Kč. Spotřeba energií se hradí zvlášť.
 • Celková plocha
  127 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Referenční číslo
  30183
 • Ke stažení

Lokalita

 

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.