Byt, 3+kk

Komfortní byt po nové kompletní rekonstrukci ve vysokém standardu, s replikami původních architektonických prvků. Byt s balkonem, 2 koupelnami a výhledem na jedinečný Starý židovský hřbitov se nachází ve 2. patře plně zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem v historickém centru Prahy v sousedství prestižní Pařížské ulice. Lokalita s výbornou dopravní dostupností, pár minut chůze od Staroměstského náměstí a nábřeží Vltavy.

Interiér tvoří velkorysý obývací pokoj s jídelnou, plně vybavenou kuchyní a balkonem s výhledem do upraveného vnitrobloku, 2 ložnice s koupelnami (vana, bidet, toaleta / sprchový kout, toaleta), šatna, technické zázemí, toaleta pro hosty a vstupní chodba.

Kvalitní materiály a provedení, kuchyň a úložné prostory na míru, vysoké stropy, štuková výzdoba, dubové parkety, velkoformátová dlažba, nová špaletová okna, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, spotřebiče Siemens (vč. indukční varné desky, myčky a mikrovlnné trouby), videotelefon. Parkování možné v blízkém hotelu InterContinental. Poplatky za společné domovní služby a vodu 1500 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  30122
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  138 m²
 • Balkón
  2 m²
 • Celková plocha
  140 m²
 • Parkování
  Parkování možné v nedalekém hotelu.
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.