Byt, 4+kk

Prosvětlená půdní vestavba pár kroků od stanice metra Dejvická. Prostorný, tichý, plně zařízený mezonet s designovým vybavením, 2 koupelnami a terasou. Byt se nachází v 5. patře zrekonstruovaného činžovního domu s výtahem a velkou zahradou ve vnitrobloku, v bezprostřední blízkosti stanice metra Dejvická a kompletní občanské vybavenosti vč. oblíbených pravidelných farmářských trhů na Vítězném náměstí. Výborná dostupnost do centra, na letiště a do mezinárodních škol, v pěším dosahu Pražského hradu a parku Stromovka.

Spodní úroveň bytu tvoří prostorný klimatizovaný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a jídelním prostorem, 2 samostatné ložnice - jedna s vybavenou šatnou, koupelna s vanou, sprchovým koutem a toaletou, technická komora, samostatná toaleta pro hosty a vstupní hala s vestavěnými skříněmi a úložnými prostory. Terasa je přístupná z jedné ložnice a z koupelny. V horním patře se nachází velká galerie s pracovnou, 1 ložnice a koupelna s vanou a toaletou.

Dřevěné podlahy, dlažba, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, lux, zahradní nábytek, Apple TV, videotelefon, alarm, bezpečný sklep o 12 m2. Vnitroblok domu tvoří upravený klidný park s lavičkami s přístupem pouze pro obyvatele přilehlých domů. Poplatky za společné domovní služby a spotřebu energií cca 8.000 Kč měsíčně. K dispozici od 06.08.2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29652
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  142 m²
 • Terasa
  8 m²
 • Celková plocha
  150 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.