Byt, 3+kk

Nabízíme k pronájmu nový byt s 276 m2 zahradou, situovaný v přízemí nově postaveného uzavřeného rezidenčního komplexu La Crone s 24h recepcí, ostrahou a podzemním parkováním v klidné ulici v prestižní rezidenční lokalitě v Praze 6. Výhodná poloha v blízkém dosahu místních parků, Strahovského stadionu, Pražského hradu a parku Ladronka s četnými možnostmi sportovního vyžití a relaxace, s rychlým spojením do centra (tram, bus - cca 10 min. k metru Hradčanská a Anděl), na letiště a k mezinárodním školám. Autobusová zastávka v bezprostřední blízkosti rezidence.

Interiér tvoří obývací pokoj s jídelním prostorem a plně vybavenou kuchyní, hlavní ložnice s vestavěnými skříněmi a en-suite koupelnou (sprchový kout, bidet, toaleta), druhá ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta) a velká vstupní hala s vestavěnými skříněmi. Zahrada je přístupná z ob. pokoje a jedné ložnice.

Dřevěné podlahy, dlažba, podlahové topení, bezpečnostní vstupní dveře, vestavěné skříně, francouzská okna, elektricky ovládané předokenní žaluzie, centrální vytápění, myčka, mikrovlnná trouba, videotelefon, sklep, soukromá posilovna pro rezidenty, kočárkárna, parkování pro hosty. V ceně je zahrnuto 1 garážové stání, 2. stání k dispozici za 2000 Kč/měs. Poplatky za společné služby, vodu a vytápění cca 5000 Kč měsíčně. Elektřina se platí zvlášť.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29348
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  109 m²
 • Zahrada
  276 m²
 • Parkování
  Parkování v podzemní garáži.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.