Byt, 5+1

Nabízíme k pronájmu vysoce kvalitní penthouse se 3 jižně orientovanými terasami a přístupem přímo z výtahu, situovaný v 5. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu. Dům se nachází v klidné ulici v blízkosti Riegrových sadů, minutu chůze od náměstí Jiřího z Poděbrad se stanicí metra, zastávkou tramvají, stanoviště pravidelných farmářských trhů a množství kvalitních kaváren, bister a restaurací. Vyhledávaná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a k plné občanské vybavenosti, v pěším dosahu nákupního centra Atrium Flora.

Hlavní úroveň bytu nabízí prostornou halu s dvojitou výškou stropu, obývací pokoj s terasou, plně vybavenou kuchyň s jídelnou a terasou, hlavní ložnici s en-suite koupelnou (masážní vana a sprchový kout, toaleta), další dvě ložnice, samostatnou koupelnu (vana, toaleta), technické zázemí a toaletu pro hosty. V horním patře je galerie vhodná pro pracovní kout, jedna ložnice / herna / knihovna s třetí terasou a toaleta. Vstupní patro má chodbu s vestavěnými úložnými prostory a je přístupné přímo z výtahu.

Klimatizace, dřevěné podlahy, dlažba, francouzská okna, dostatek vestavěných skříní a úložných prostor, elektricky ovládané stínění na terasách, automatická závlaha na terasách, podkrovní úložný prostor, myčka, mikrovlnná trouba, sklep o 10 m2. Poplatky za společné služby 7500Kč. Spotřeba energií se hradí zvlášť. K dispozici od poloviny března 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29301
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  220 m²
 • Terasa
  30 m²
 • Celková plocha
  250 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.