Byt, 2+1

Renovovaný podkrovní byt s možností přístupu na krásně udržovanou společnou zahradu (300 m2), situovaný ve 2. patře třípatrového domu (poloviny dvojdomu) v klidné rezidenční zástavbě na Hanspaulce se spoustou zeleně. Prestižní lokalita na okraji Šáreckého údolí s plnou vybaveností v blízkém dosahu a rychlou dostupností do centra, na letiště a do mezinárodních škol v Praze 6. Pár minut k zastávce autobusu, pár minut jízdy ke stanici metra Bořislavka, trasa A.

Byt tvoří plně vybavená samostatná kuchyň, velký obývací pokoj s krásným výhledem do okolní zeleně a na Prahu vč. Pražského hradu, 1 ložnice se skříněmi, pracovna / šatna, koupelna s vanou a toaletou a vstupní hala.

Na podlahách parkety, linoleum a dlažba, nový samostatný plynový kotel, myčka. Bez výtahu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 4000 Kč měsíčně. Byt se k pronájmu nabízí nezařízený.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29238
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  75 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.