Byt, 1+1

Tato zrenovovaná zařízená garsoniéra leží ve 3. patře kompletně zrekonstruovaného bytového domu s výtahem a zachovanými původními architektonickými prvky. Budova se nachází nedaleko Riegrových sadů, v klidné ulici v rezidenční lokalitě na pomezí Vinohrad a Žižkova s výbornou dostupností do centra, v pěším dosahu stanice metra Jiřího z Poděbrad nebo 1 krátkou zastávku tramvají k metru Hlavní nádraží. V blízkém okolí je dostupná plná občanská vybavenost, restaurace, bary, kavárny i kulturní zařízení.

Interiér tvoří obývací pokoj / ložnice s výhledem do zeleně vnitrobloku, plně vybavená kuchyň s jídelním prostorem, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, hala a vstupní chodba.

Vysoké stropy, dřevěné podlahy, dlažba, plynový kotel, rozkládací sedačka, základní nádobí, TV. Záloha na společné služby a spotřebu vody: 1500 Kč měsíčně. Záloha na plyn a elektřinu: 1810 Kč měsíčně.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29228
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  39 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  -
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.