Byt, 3+kk

Částečně zařízený byt s 25 m2 zahrádkou / terasou, situovaný v přízemí budovy s výtahem v moderním rezidenčním komplexu Na Krutci od studia Kuba & Pilař architekti, s 24h recepcí a bezpečnostní službou, sportovním centrem a tenisovými kurty. Výhodná lokalita v rychlém dosahu letiště a mezinárodních škol, s výborným spojení do centra, v blízkosti přírodní rezervace Šárka. Veškerá vybavenost v okolí, 5 minut k zastávce tramvají a stanici metra Nádraží Veleslavín.

Interiér bytu tvoří obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a vstupem na zahrádku, 2 ložnice, koupelna (sprchový kout, vana, toaleta), toaleta pro hosty s technickým zázemím a vstupní hala s vestavěnými úložnými prostory. Obě ložnice a koupelna mají přístup do společné zeleně v areálu.

Dřevěné podlahy, dlažba, velká francouzská okna, vestavěné skříně a úložné prostory v ložnicích, bezpečnostní vstupní dveře, elektricky ovládané posuvné předokenní panely, plynový kotel, pračka, myčka, TV, videotelefon, alarm, velký sklep, kamerový systém. V ceně je zahrnuto jedno garážové stání a úložná kóje za garážovým stáním. Poplatky za společné služby, recepci, ostrahu, údržbu areálu a vodu 4600 Kč/měs. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29083
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  130 m²
 • Zahrada
  25 m²
 • Parkování
  Garážové stání.
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.