Byt, 4+1

Kompletně zrekonstruovaný, zařízený byt se 2 balkony a 2 koupelnami ve 4. patře dobře udržovaného renovovaného činžovního domu s výtahem a společnou upravenou zahradou ve dvoře, situovaný pár minut chůze od stanice metra Dejvická. Výhodná lokalita s velmi rychlou dostupností do centra a plnou občanskou vybaveností v bezprostředním okolí, v pěším dosahu parku Stromovka a Pražského hradu. Snadná dostupnost na letiště v Ruzyni a do mezinárodních škol.

Interiér tvoří obývací pokoj s balkonem s výhledem do ulice a přilehlého parčíku, plně vybavená kuchyň s jídelnou, hlavní ložnice s koupelnou (vana, sprchový kout, bidet, toaleta) a balkonem do zeleně vnitrobloku, další dvě ložnice, samostatná koupelna (vana, toaleta) a velká vstupní hala.

Parkety, dlažba, bezpečnostní dveře, velká okna, plynový kotel, pračka se sušičkou, myčka, indukční varná deska, mikrovlnná trouba, sklep. Byt je možno pronajmout bez nábytku. Možnost pronájmu garážového stání 6 min. chůze od domu za 3000Kč/měs. Poplatky za společné služby a vodu 950 Kč/osoba/měsíc. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce. K dispozici od dubna 2022.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  29023
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  141 m²
 • Balkón
  6 m²
 • Celková plocha
  147 m²
 • Parkování
  Možnost parkování v nedaleké garáži za 3.000 Kč/měs.
 • Sklep
  -
 • PENB
  D
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.