Byt, 1+kk

Nově kompletně zrekonstruované prostorné zařízené studio s pečlivě zachovanými původními detaily, situované ve 2. patře historického činžovního domu, který si zachoval původní ráz. Atraktivní lokalita v malebném prostředí Malé Strany v pěším dosahu Petřínských sadů, Karlova mostu, Kampy a Pražského hradu, pár kroků od zastávky tramvaje, dvě zastávky ke stanici metra Malostranská. Velmi rychlá dostupnost do centra, plná vybavenost v blízkém dosahu.

Interiér tvoří vzdušný obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, ložnicovou částí, trámovým stropem a zrestaurovanou původní zdí z 18. století, koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická komora a otevřená vstupní chodba.

Výhled na protější kostel Panny Marie Vítězné, zrestaurované původní dřevěné podlahy, dlažba, trojskla v oknech, úložné prostory, plynový kotel, pračka se sušičkou, indukční varná deska, myčka, TV, O2 Internet a O2 TV v ceně, sklep. Bez výtahu. Poplatky za společné domovní služby, spotřebu energií a internet cca 5000,- Kč měsíčně. K dispozici od ledna 2020.

Půdorys

 • Půdorys 1

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28862
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  54 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.