Byt, 2+1

Částečně zařízený zrenovovaný byt ve 3. patře dobře udržovaného zrekonstruovaného secesního činžovního domu s výtahem. Atraktivní lokalita v centru Prahy blízkosti Staroměstského náměstí, pár kroků od nábřeží Vltavy a stanice metra Staroměstská.

Interiér tvoří 1 ložnice s vestavěnými skříněmi, obývací pokoj, plně vybavená průchozí kuchyň, koupelna s vanou a toaletou a vstupní chodba.

Zachované původní prvky, vysoké stropy, velká okna, laminátové podlahy, dlažba, bezpečnostní dveře, plynový kotel, rolety, pračka, myčka, mikrovlnná trouba, alarm, velký sklep, společný balkon v mezipatře. Poplatky za společné domovní služby a vodu jsou zahrnuty v nájmu. Plyn a elektřina budou převedeny na nájemce.

Přehledová tabulka

 • Referenční číslo
  28782
 • Měsíční nájemné
  Pronajato
 • Podlahová plocha *
  65 m²
 • Parkování
  -
 • Sklep
  Ano
 • PENB
  G
 • Ke stažení
* Výměra jednotky dle občanského zákoníku. Plocha je tvořena součtem celé plochy jednotky a ohraničená obvodovými zdmi.

Kontaktujte nás

nepovinné
nepovinné

Podívejte se také na další byty v lokalitě Hlavní město Praha

Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy. Společnost SVOBODA & WILLIAMS s.r.o. zprostředkovává údaje (informace) nabyté v dobré víře od vlastníka nemovité věci a z tohoto důvodu nenese odpovědnost ze jejich úplnost, správnost a přesnost. Současně není oprávněna uzavírat jménem vlastníka nemovité věci jakékoliv smlouvy spojené s prodejem nemovitosti.
Lokalita
Parametry
Velikost
Min.
Max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.
Cenové rozpětí
Cena min.
Cena max.